Tips oss

Tipstelefon

Tips oss 

tlf. 975 70 789

tips@grannar.no

Meiningsmålinga

Har du tru på at alternativ behandling verkar?




  • 114%
     
  • 223%
     
  • 361%
     
  • Antall stemmer: 334

Last ned PDF

ny_front.jpg

Last ned PDF av vår avis

eller kjøp siste utgåve her

 

Veret

Andre stader i Grannar distriktet

/Users/arveskogen/Desktop/versymbol.jpg

Vervarsel for Etne

Vervarsel for Ølen

Vervarsel for Bjoa

Vervarsel for Sandeid 

Vervarsel for Skånevik 

Vervarsel for Rullestad 

Vervarsel for Vats 

Vervarsel for Skjold

Vervarsel for Vikebygd

Vervarsel for Vikedal

Vervarsel for Imsland 

Olalihytta

Hjørnås 

Grannar

Postboks 84
Etne senter
5591 Etne

Redaksjon:
53 77 11 00
975 707 89

Annonsar:
53 77 11 00

 

Publisert 21.01.2009

Kontakt oss

Postboks 84, 5591 Etne
www.grannar.no

Sentralbord 53 77 11 00                    
Vakttelefon  975 70 789
Telefaks       53 77 11 20 

Redaksjonen
redaksjon@grannar.no 

Arne Frøkedal
ansvarleg redaktør
932 55 990
arne.frokedal@grannar.no

Anne Karine Stautland

Journalist

Tlf. 988 88 375

annekarine@grannar.no

 

Elin Øvrebø

Journalist

Tlf. 416 38 357

elin@grannar.no

Jon Edvardsen 
Journalist
934 27 599
jon.edvardsen@grannar.no

 

Grethe Hopland Ravn

Journalist

454 27 751

grethe@grannar.no

 

 

Administrasjon

post@grannar.no

Eldbjørg Norheim
Ekspedisjon
53 77 11 00

Abonnement

abonnement@grannar.no 
Randi Bjelland Ronæs
Abonnement/distribusjon
934 32 156

Annonsar

annonse@grannar.no

Annonsemottak
53 77 11 00

Åse Madsgård
aase@grannar.no
Marknadssjef
452 33 883

 

Randi Bjelland Ronæs

randi@grannar.no
Marknadskonsulent 
934 32 156

 

Inger Marie Skjølingstad

Marknadskonsulent

464 11 862

ingermarie@grannar.no

 

Førtrykk
teknisk@grannar.no

Arve Skogen
Mediegrafiker
472 43 766
 
Gunhild Aksdal
Førtrykk
452 40 119

Edna Trovanelli
Førtrykks 
957 60 378